«Діти – це щастя, мені добре з ними». Криворожанка Євгенія Дмитрієва виховує трійко прийомних дітей

СОЦІУМ
11.06.24 - 11:09

Криворожанка Євгенія Дмитрієва вже 9 років виховує трійко прийомних дітей. Замість трьох ненароджених, доля подарувала їй можливість виховувати трійко чужих дітей. Євгенія Дмитрієва завжди мріяла про власних діточок, але народити їй так і не судилося. Жінка не здалася, вирішивши подарувати свою любов та турботу знедоленій малечі.

Пані Євгенія з 2015 року стала опікункою для двох дівчаток і хлопчика віком 2,4 і 6 років. Коли Євгенія наважилась взяти дитину з дитячого будинку, то й гадки не мала, що їй запропонують одразу трьох.

 

«Я прийшла до служби у справах дітей, сказала, що хочу взяти дитину. Складнощів при оформленні не було. Мені пояснили, які потрібні документи, потім оглянули житлові умови, де діти мають мешкати. Далі - курси. Батьки мене попереджали, що буде важко, і були вкрай здивовані, що взяла одразу трьох», - згадує пані Євгенія.

 

Багатодітна мама щиро зізнається, що спочатку їй було складно, але потім все владналось.

 

«Всі труднощі ми здолали. Найменший хлопчик – інвалід. Всякого було: і з дитячого садка тікав, і зі школи. Сідали, говорили з ним, пояснювали, що так не можна. Але то все дрібниці, зараз все гаразд. Знаходимо спільну мову, теми, спілкуємось, характери одне одного вже знаємо. Всі мої діти відвідують гуртки», - розповідає пані Євгенія. 

 

Єдине, на що нарікає Євгенія Дмитрієва, - не завжди вистачало мудрості у вихованні дітей.

«Коли взяла дітей, дуже хотілося, щоб у них все було: і телефони, і планшети. Це була велика помилка. Бо залізуть в інтернет - і все. Забрати не можна, одразу ображаються. Треба, щоб діти такі дорогі речі заслужили – гарною поведінкою, оцінками. І тільки тоді отримали подарунок. Тепер найбільші труднощі позаду. Діти як діти, мені добре з ними», - усміхається турботлива мама.

Джерело - сторінка у Фейсбук виконкому Саксаганської райради.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: