Дізнатись про "Нескорений Кривий Ріг" пропонують активній молоді криворізькі пластуни

ЦІКАВО
05.02.19 - 15:36

Скаутська організація "Пласт" у Кривому Розі запрошує юнацтво, а також старшопластунів та сеньйорів станиці на ідеологічний вишкіл "Нескорений Кривий Ріг".

На вишколі історики розкажуть молоді про повстанський рух на Криворіжжі, про антибільшовицьке повстання під проводом отамана Степового-Блакитного.

 

Зустріч відбудеться в суботу, 9 лютого, о 13.30 у Центрі громадських ініціатив (вул Чкалова, 16). 

Буде пізнавально та цікаво, - обіцяють організатори.

 

«Пласт» – це Національна скаутська організація України, створена в 1911 році. Метою «Пласту» є сприяння всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді. Пластуни називають себе середовищем людей, які вміють мріяти і втілювати мрії в суспільно корисних проектах. Організація об’єднує більш як 6000 патріотів  по всій Україні.

Для досягнення своєї мети «Пласт» розвиває духовні, інтелектуальні, соціальні і  фізичні риси своїх членів, плекає серед молоді традиції їхніх предків, передає знання і розуміння історії, культури та національних традицій, здійснює екологічну, оздоровчу, аматорську спортивну та культурну діяльність.

 

Криворізький осередок «Пласту» (Станиця Кривий Ріг) з’явився у травні 2017 року. 

У пластунів немає вікових обмежень, тому в організації завжди раді як молоді, так і містянам більш старшого віку, що прагнуть пригод, ведучи активний спосіб життя.

Більше інформації – на офіційному сайті: www.plast.org.ua

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: