Для боротьби з коронавірусом Кривий Ріг закупив іонізуючі лампи нового покоління

ЗДОРОВ'Я
23.11.20 - 11:11

Для захисту криворіжців від коронавірусу Кривий Ріг першим в Україні почав закупівлю унікального обладнання - противірусних ламп нового покоління.

Противірусні лампи отримали багатопрофільні лікарні міста, в яких є стаціонари, а також Медико-діагностичний центр.

 

«Місто почало масштабну закупівлю і встановлення противірусних ламп для медичних установ. Саме завдяки подібним лампам, Ухань у Китаї переміг Covid-19. Дуже важлива особливість лампи полягає в тому, що люди можуть перебувати в приміщенні і працювати без шкоди здоров'ю навіть при включеному пристрої. Ми передали лікарням міста 110 ламп, раніше була закуплена пробна партія з 68 одиниць, які ми встановили в амбулаторіях, пологових будинках. Вони довели свою ефективність», - підкреслив член виконкому міськради Костянтин Павлов.

 

Надсучасні засоби боротьби з Covid-19 протестовані у 5-ти країнах, мають сертифікати якості Євросоюзу. Лампи пройшли експертизи, які підтвердили їх безпеку для людини (Академія медичних наук України, Національна академія наук, Інститут вірусології та мікробіології імені Заболотного, Університет мікробіології в Будапешті (Угорщина), Університет мікробіології в Софії (Болгарія). Лампа успішно пройшла тестування і підтвердила свою ефективність у лабораторіях Бостонського і Колумбійського університетів (США). Іонізуюча лампа не тільки вбиває шкідливі бактерії, але й виробляє вітамін D.

 

«Якщо звичайним кварцом можна обробляти приміщення тільки у певний час і винятково без людей, то іонізуючі лампи працюють цілодобово, в присутності людей. В амбулаторіях встановлюємо такі лампи на фільтрах і в приймальних відділеннях», - зазначила головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги №5 Анастасія Кузнєцова.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: