Для криворізьких захисників влаштували благодійний концерт “Все буде Україна”

ПОДІЯ
26.07.22 - 18:21

Військові Криворізького гарнізону, що захищають наше місто та визволяють окуповані території, отримали приємний подарунок. За сприяння Військової адміністрації Кривого Рогу  відбувся благодійний виступ для наших захисників “Все буде Україна”, в якому взяли участь вокалісти та народний тренер 12 сезону талант-шоу "Голос країни". 

З початку повномасштабного російського вторгнення чимало українських музикантів взяли до рук зброю, інші - створили потужний культурний фронт. На зміну звичним для артистів гастролям прийшли відвідини з концертами зон бойових дій та прифронтових територій. Усе, аби підтримувати та надихати українських захисників.

 

Надихаючий музичний виступ “Все буде Україна” відбувся і в Кривому Розі. Його ініціатор - Андрій Мацола, відомий бізнесмен та меценат, а також народний тренер шоу “Голос”.

 

«Як тренер Голосу країни я звернувся до наших учасників 12-го сезону і вони всі в один голос, не вагачись погодились приїхати сюди. Цим концертом ми хочемо сказати, що ми нічого не боїмося, ні ворожих гармат, ні ракет, тому що ми твердо знаємо - з нами ЗСУ, з нами свята віра, з нами Бог і правда. Перемога буде за нами», - сказав Андрій Мацола.

 

Начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул зазначив: 

 

«Це концерт подяки - від артистів, від мешканців міста, від всіх українців за той подвиг, який ви щоденно робите, я дякую і ЗСУ, і Нацгвардії, і теробороні, всім тим хлопцям, хто щодня ризикуючи життям, боронять нашу державу. Я впевнений, що ми звільнемо всі наші окуповані території і будемо гнати ворога далеко і дуже довго. Все буде Україна, смерть ворогам!» 

 

Пісня - це душа української нації. Вона лікує і надихає рухатися вперед, переконані артисти. Криворізька військова родина віддячила талановитим виконавцям гостинністю та легким і атмосферним спілкуванням. Та і самі пісні звучали для бійців зворушливо та по-особливому.

 

«Ми - музиканти, ми краще вміємо тримати в руках гітари, ніж автомати, тому ми всю свою діяльність направляємо зараз на допомогу ЗСУ, їздимо з концертами, таким чином піднімаємо бойовий дух бійцям, вони нам дякують, а ми знаємо, що робимо важливу роботу», - розповів  вокаліст гурту "Спів братів" із Черкас Дмитро.

 

«Це моя професія, це те, що я вмію робити. Я хочу бути корисною в тому, що вмію. Пісня завжди була в Україні, в усі часи. Пісня надихала, піднімала дух і підбадьорювала,. Тому, думаю, це моя місія зараз», - поділилася вокалістка з Чернігова Анна Кіндзерська.

 

Артисти та військові вірять і знають, що незабаром українська пісня звучатиме у всіх звільнених містах та селах України.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: