Для маленьких пацієнтів 8-ї криворізької лікарні збудували дитячий майданчик

БЛАГОУСТРІЙ
18.06.19 - 14:00 376

У пацієнтів 8-ї дитячої міськлікарні тепер є місце, де можна відволіктися від лікувальних процедур і весело провести дозвілля на свіжому повітрі. Біля медзакладу з’явився новий ігровий майданчик. 
 

Про щоденні ін’єкції, пігулки, перев’язки та інші неприємні лікувальні процедури маленькі пацієнти тепер можуть забувати на дитячому майданчику.

«Більшість наших пацієнтів — це діти з різноманітними захворюваннями. Тож такий майданчик обов’язково поліпшить лікувальний процес. Тут вони зможуть відновити свій емоційний стан, погратися та поспілкуватися з іншою малечею. Наші лікарі будуть докладати ще більше зусиль, щоби маленькі криворіжці швидше одужували», — розповів в. о. головного лікаря 8-ої міськлікарні Володимир Мельниченко.

 

За встановленням гойдалок дітлахи з нетерпінням спостерігали з лікарні, тож відкриття ігрового комплексу стало довгоочікуваною та радісною подією. Це вже не перший розважальний острів у Тернівському районі, побудований за підтримки нардепа Костянтина Павлова.

«Процес одужання напряму залежить від гарного емоційного стану. Я вдячний усім, хто допоміг у створенні цього дитячого комплексу та всім лікарям, які піклуються про наших маленьких криворіжців. Я впевнений, що завдяки цьому майданчику та гарному настрою наші діти будуть швидше одужувати та зростати здоровими», — зазначив нардеп Костянтин Павлов.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: