Для масової діагностики Кривий Ріг закупив 10 тисяч тестів, ще 15 тисяч передав Метінвест

АКТУАЛЬНО
15.04.20 - 12:17

Для проведення масової діагностики місто закупило 10 тисяч тестів, ще 15 тисяч передав Метінвест, - повідомив міський голова Юрій Вілкул. 

Кривий Ріг отримав ще 15 тисяч швидких тестів. Тест-системи будуть використовувати для оперативного виявлення випадків інфікування коронавірусом в установах охорони здоров'я, визначених Міністерством охорони здоров'я України. Насамперед, це Криворізька інфекційна лікарня, а також міськлікарні № 7, 8 і 11.

 

15 квітня представники Дніпровського обласного штабу протидії коронавірусу, Фонду Ріната Ахметова та групи Метінвест передали міському голові велику партію експрес-тестів.

 

Сучасні системи допоможуть медикам швидко визначати випадки зараження, вживати необхідних заходів для лікування хворих та недопущення розповсюдження інфекції.

 

«Ми ведемо боротьбу зі страшною загрозою, і зараз як ніколи необхідно акумулювати всі зусилля задля збереження здоров’я та життя криворіжців. Завдяки підтримці бізнесу, забезпечуємо засобами індивідуального захисту всі служби, від яких залежить боротьба з COVID-19. Я вдячний Фонду та Метінвесту за допомогу», - зазначив Юрій Вілкул.

 

«У Кривому Розі, спільно з владою та громадою, визначаємо, яке обладнання необхідне, передаємо для медиків і правоохоронців засоби індивідуального захисту, допомагаємо дезінфікувати вулиці. У такій складній ситуації важливо не втрачати надію і працювати спільно», - впевнений гендиректор ЦГЗК Дмитро Шевчик.

 

Нагадаємо, що для масового тестування груп ризику Кривий Ріг має достатню кількість швидких тестів - у швидкої допомоги, інфекційної, 2-ї, 7-ї, 17-ї лікарень та поліклініки МВС.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: