«Для звільнених з полону мають розширюватися соціальні гарантії», - Оксана Латанська
«Російський полон – це порушення усіх норм: і юридичних, і морально-етичних. Звільнені хлопці потребують реабілітації, серйозного лікування, і держава має розробляти нові підходи, покращувати ці напрями діяльності. Мають зберігатися та розширюватися соціальні гарантії. Зокрема, ми проводили зустріч з працівниками МВС, відстоювали питання отримання звільненими полоненими статусу УБД. Це було складно. Але є результат. До того ж, процес цифровізують», - пояснила Оксана Латанська.
У «Сталевій гвардії КР» приділяють увагу не лише нацгвардійцям – у великій військовій родині й захисники Маріуполя, танкісти, інші воїни. Активно долучаються до роботи на благо наших Героїв їхні дружини, до прикладу, дуже дієва, відповідальна та активна Анастасія Вікторцова, дружина криворіжця Владислава Вікторцова, нещодавно звільненого з ворожого полону. Вона – мати двох донечок – молодшу народила, поки чоловік був полоненим. Тож добре розуміє біль та проблеми родин, яким найбільше завдала болю війна.
«Маріуполь став нашою Спартою, - говорить Оксана Латанська. – Хлопці стримували навалу, що могла посунути далі. Все могло би бути гірше для України і цілого світу, якби не вони. Тоді світ робив вибір між добром і злом. І наші Герої вплинули на цей вибір».
Як ми писали, вчора внаслідок обміну Україну повернулися ще 100 військових: 49 воїнів Нацгвардії, 25 прикордонників, 26 військовослужбовців ЗСУ, зокрема 11 тероборонців. Серед них 24 нацгвардійці частини 3011 та морський піхотинець, 13 з них - криворіжці. «Сталева гвардія КР» разом із родинами вже чекає незламних українців у рідному місті.
«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»
Не кажи гоп. Обмін бранцями між Україною та Росією відкладається до наступного тижня
В Україні діятиме спрощений порядок надання пільг на комунальні послуги військовим
Росія заморозила обмін полоненими