«Дніпровальс». Випускники Дніпропетровщини встановили «вальсовий» рекорд - танок виконали 150 пар фіналістів

       У Дніпрі відбувся фінал обласного конкурсу «Дніпровальс». Випускники Дніпропетровщини встановили «вальсовий» рекорд - станцювали наймасштабніший танок в історії України, який виконали понад 150 пар фіналістів.

Десять фіналістів обласного фесту-конкурсу «Дніпровальс» виступили зі своїми шкільними номерами на Фестивальному причалі у Дніпрі. Більше 300 учасників разом виконали класичний вальс.

 «Це вже шостий фестиваль випускного вальсу. У ньому беруть участь 11-класники з усієї області. Десять найяскравіших та найоригінальніших вальсів визначила інтернет-спільнота.

Для кожного фіналіста ДніпроОДА підготувала сувеніри – телевізор, радіомікрофони, пристрої для друку», – розповів заступник начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації  Владислав Яцук.

У конкурсі «Дніпровальс - 2018» взяли участь 80 шкіл області. 

Серед учасників були й криворізькі випускники педагогічної гімназії, шкіл №№ 55, 71, 116, 130, 110 та 129-ї школи.

Для участі у конкурсі випускники подавали заявки в соцмережах. Фіналістів обирали близько 13 тисяч користувачів Інтернету з усієї України.

Переважна більшість фіналістів – учні дніпровських закладів.

 Кожний учасник презентував свій оригінальний вальс, не схожий на інші. Це були і граціозні вальси, танці зі складними елементами, класичні й нестандартні вальси.

Конкурс став для хлопців та дівчат яскравим заключним акордом їхнього шкільного життя.

Організаторами фестивалю виступили ДніпроОДА та молоді активісти.