До Дня міста у мерії відзначили криворіжців, які є прикладом для інших

ВАЖЛИВО
24.05.24 - 17:26

 У неділю Кривий Ріг відзначатиме День міста. Традиційно напередодні свята нагороди отримали люди, які справами довели свою любов до міста. З нагоди 249-ої річниці у мерії відзначили земляків, які в такі важкі часи, як нині, є прикладом для інших.

Сертифікати на придбання шкільних ранців для шестирічних криворіжців, які народились в день міста  і нагороди  заслуженим працівникам вручив в.о. міського голови Юрій Вілкул.

 

За високий професіоналізм, відданість справі, сумлінну працю на благо громади нагрудними знаками "За заслуги перед містом" І ступеня були нагороджені майстер гравіювання на склі Василь Пілка, директорка "Палацу культури Центральний" Ольга Якубовська. Ще понад 20-ти криворіжцям були вручені відзнаки "За заслуги перед містом" 2 -го та 3 -го ступенів, грамоти та подяки.

 

«Мене запрошували залишитися працювати у Німеччині, мене запрошують залишитись працювати у Греції, але я сказав – ні!  В Україні важка ситуація. Земля предків - рідне місто.  Нічого не змінюється і нічого не продається. Певною мірою я патріот. Зараз третя ікона готується на Афон і всі вони будуть підписані: Пілка, Кривий Ріг, Україна», - наголосив відомий майстер.

 

Найшвидшої перемоги побажав усім криворіжцям голова Металургійної райради Геннадій Шаповалов.

«Я дуже люблю наше місто і вдячний його керівництву за все, що вони роблять для криворіжців. Щиро дякую за цю нагороду»,  - зазначив очільник району.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: