До дня виведення військ з Афганістану в мерії привітали криворізьких ветеранів

ПОДІЯ
14.02.20 - 16:30

Завтра відзначають 31-у річницю від дня виведення військ з Афганістану. 

Напередодні цієї дати у мерії ветеранам та родинам воїнів-афганців висловили подяку за мужність та вшанували пам’ять тих, хто не повернувся з тієї війни.

 

Програму соціального захисту на 2020 рік у місті, в порівнянні з 2019-м роком, збільшили на 100 мільйонів гривень. Зокрема, на виплати воїнам-афганцям у передбачили 15,4 мільйона. Це одноразові виплати воїнам та членам сімей загиблих (померлих) учасників бойових дій і щомісячні виплати особам з інвалідністю та сім’ям загиблих (померлих). Також зберегли безкоштовний проїзд для пільгових категорій у муніципальному транспорті.

 

Міський голова побажав афганцям здоров'я, сили духу, миру і злагоди та запросив узяти участь у мітингу в парку Ювілейний, який відбудеться 15 лютого об 11:00.

 

«Велика шана сім’ям, які чекали своїх рідних і вірили в повернення живих та здорових. Дякую за вашу небайдужість та активну участь у житті міста. Хочу запевнити: ми ніколи не забудемо тих, хто залишився на полях битв, хто не дожив до цього дня, ми щороку вшановуємо пам'ять загиблих солдатів», - зазначив міський голова Юрій Вілкул.

 

Фото ТРК "Рудана" та управління преси та внутрішньої політики.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: