До Дня Збройних Сил України презентували "Марш Нової Армії"

        З нагоди Дня Збройних Сил України відомий український музикант Олег Скрипка презентував відео на пісню "Марш Нової Армії".

        Прем'єру присвятили героям, які захищають Батьківщину і вже є частиною нового війська України.
 
      «Перебуваючи на фронті з концертами, я познайомився із солдатом-добровольцем Аріславом Пастернаком. Ми вшановували пам'ять воїнів, загиблих напередодні від ворожого мінометного вогню. І тоді народилася ідея пісні – маршу української армії. Причому не звичайного урочистого маршу, який усі звикли чути на військових парадах. Ідеться про гімн українських героїв. Які вистояли в Іловайську, Дебальцевому, Пісках, Авдіївці, інших містах і селищах Донбасу. Яких навіть ворог назвав кіборгами за крицеву стійкість, виявлену у Донецькому аеропорті», - поділився історією створення маршу Олег Скрипка.

       

       До запису аудіоверсії маршу Олег Скрипка долучив українських рок-музикантів, зокрема Сергія ВасилюкаОлександра ПоложинськогоОлега Фагота Михайлюту (Олег Михайлюта)Sergiy FomenkoIvan LenyoTaras KompanichenkoЖуравля Юрія (Zhuravel Yuriy), Sergii TanchynetsЧубая ТарасаСергія Жадана [офіційна сторінка].

        Відео на Марш Нової Армії відзняли у приміщенні Малої Опери у Києві. Слова гімну – це видозмінений твір «Зродились ми великої години...» Олеся Бабія, яка колись була маршем Організації українських націоналістів.

       Кліп знімала творча команда, яку започаткували наприкінці літа 2014-го знані серед фронтовиків і волонтерів творчі зустрічі у Головному військовому клінічному госпіталі МО України.

       За організацію зйомок О. Скрипка подякував Андрію Денисенку та Arislav Pasternak.