До України завітала людиноподібний робот Софія. На питанні, як подолати корупцію в Україні, робот "зависла"

         До України завітала людиноподібний робот Софія. - Громадське.

Вона вже зустрілася з українськими урядовцями. Робот має підписати Угоду - меморандум про співпрацю із Державним агенством з питань електронного урядування щодо розвитку роботехніки і штучного інтелекту в Україні.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман запитав Софію, що вона знає про Україну. Та відповіла одними з найбільш відомих фактів про державу, зокрема, про український чорнозем та твір «Щедрик».

«Каже, що у нас - чверть всього чорнозему світу, найбільший у світі літак «Мрія», найпершу конституцію також написали у 1710 році в Україні. А композитору Миколі Леонтовичу належить найбільш впізнаваний і затребуваний музичний твір «Щедрик», - написав Гройсман у Twitter.

На питання, чи хоче робот Софія українське громадянство, вона відповіла, що розробники вважають її громадянкою світу. Софія також розповіла, що вона вперше в Україні, але вражена поєднанням історії і краси.

На прес-конференції у Києві організатори заходу не дозволили пресі поставити Софії будь-які питання. Присутні хотіли пожартувати та запитати, коли в Києві з’явиться гаряча вода.

Для робота заздалегідь обрали дев’ять питань, і просили їх ставити лише в певному порядку. Також людей просили не галасувати, аби Софія почула, що до неї кажуть.

На питанні, як подолати корупцію в Україні, робот зависла...

Софія - людиноподібний робот, який може імітувати людські емоції та поведінку. Її спроектували так, аби вона могла навчатися та адаптуватися до оточення. Робот Софія - найбільш відомий та розрекламований подібний проект у світі.

Вона є першим роботом, який отримав громадянство, Софія є підданою Саудівської Аравії.

У листопаді 2017 року робот Софія заявила про бажання створити сім'ю.

Завтра робот завітає у "Сніданок з 1+1".