Добрий, ввічливий і уважний. Криворіжців приємно вразив приязний водій 203-ї маршрутки

СОЦІУМ
13.08.19 - 10:30

Таки так! Винятки трапляються! Не надто розбещені ввічливим і приязним ставленням водіїв маршруток, криворіжці були приємно вражені роботою шофера 203-го маршруту.

"Сьогодні їхала в маршрутці №203 і була приємно здивована - такого ввічливого й уважного водія, якщо чесно, я бачила вперше, - написала у Фейсбук криворожанка. - Оголошує всі зупинки: "Будь ласка, 95-й квартал". І так на кожній зупинці. Пасажири на виході дякують, шофер їм у відповідь: "Удачі вам". Так би хотілося, щоб усі водії брали з нього приклад. Спасибі вам за вашу увагу і доброту".

 

Мешканці міста охоче відгукнулися на пост і почали дякувати водієві за те, що він такий стриманий, усміхнений і позитивний. Допис одразу набрав чималу кількість поширень.

 

"У цього водія очі добрі, щирий українець! Спасибі за вашу повагу до людей! Така людина точно не виштовхає бабусю чи атовця з маршрутки", - пишуть коментатори.

 

"Так усі водії мали б поводитись на робочому місці, тоді б ми жили в зовсім іншій країні".

 

"Та він, мабуть, новенький ще, скоро набридне й почне грубіянити", - припускають скептики.

 

"Не новенький він, 12 років його знаю. Завжди був таким. Він вже років з 15 працює на маршрутах міста", - парирують інші дописувачі.

 

Виходить, насправді нам не так вже багато й потрібно для того, щоб почуватися вдячним, щасливим, врівноваженим і позитивно налаштованим на новий день, - добре слово водія, ввічливість попутника, приязність колег.

 

Будьте ввічливі, криворіжці, шануйте одне одного! 

 

Ну і наостанок - зробимо "унікального" криворізького  водія зіркою - публікуємо фото дописувачки Любові Мілоської. 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»