Доплата за вдалий тест. Учителів початкових класів Дніпропетровщини запрошують пройти пілотну сертифікацію

ОСВІТА
21.01.19 - 17:06

20 % доплати до зарплатні отримає педагог за успішне складання пілотної сертифікації. До участі в тестуванні запрошуються вчителі початкових класів Дніпропетровщини. Проект — добровільний.

Єдина умова — стаж викладача не менше двох років. Про це розповіли в департаменті освіти й науки ДніпроОДА.

«Мета сертифікації — виявити та заохотити вчителів, які мають високий рівень педагогічної майстерності. Це відбуватиметься виключно добровільно. У пілотному проекті можуть взяти участь 68 вчителів початкових класів області. Вже зареєструвалися 40 педагогів», — пояснили в департаменті освіти й науки облдержадміністрації.

 

Сертифікація відбуватиметься в три етапи. На першому практичну роботу педагога оцінюватимуть експерти. Вони попереджають учителя про приїзд за три дні.

 

Другий етап — самооцінювання. Для цього до 1 липня учасники пілотної сертифікації мають створити е-портфоліо. У ньому треба описати заняття, на якому були присутні експерти, за бажанням — додати відеозапис заняття. Портфоліо варто завантажити до власної веб-папки, гіперпосилання на яку зазначено під час реєстрації.

 

Наприкінці на вчителя чекатиме незалежне тестування. Найімовірніше, воно відбуватиметься в жовтні-листопаді 2019 року.

 

Приєднатися до пілотного проекту сертифікації можна на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме до 1 лютого 2019 року.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: