«Допомагати просто». Криворізька 8-ма лікарня отримала нове обладнання для дитячого відділення реанімації

ЗДОРОВ'Я
08.08.19 - 15:59

Украй потрібне медичне устаткування було придбано коштом Всеукраїнського благодійного фонду, заснованого Приват Банком у 2011-му році.

Створений за ініціативи клієнтів та співробітників банку БФ «Допомагати просто» за 8 років існування надав допомогу бу понад 150 мільйонів гривень. Тут допомагають за різними напрямками – це надання допомоги військовим підрозділам, громадянам, які постраждали внаслідок стихійних лих, екологічних, техногенних та інших катастроф, жертвам репресій, біженцям, а також сприяння розвитку охорони здоров’я та надання допомоги дитячим медичним закладам.

 

«Саме 8 лікарня, тому що тут займають операбельним лікуванням маленьких криворіжців. 8-й лікарні необхідні три одиниці обладнання, які було поставлено на сьогодні. Загальна сума поставки – 1 300 000 гривень. Це обладнання від якісних постачальників – частина німецька, частина японська», – зазначив директор Криворізької філії «ПриватБанк» Сергій Нечаєв.

 

Уже відсьогодні незамінне у роботі обладнання буде працювати на здоров’я маленьких криворізьких пацієнтів у дитячому реанімаційному відділенні.

 

Зокрема, дитяче відділення отримало апарат для штучної вентиляції легень екстреного класу фірми Hamilton, основною функцією якого є те, що апарат можна переносити. Крім того, отримали апарат пульсоксиметр, який слідкує за основними життєвими функціями пацієнта, а також – 3 функціональних дитячих ліжка», – сказав в.о. головного лікаря 8-ї клінічної міськлікарні Володимир Мельниченко.

 

Фонд формується завдяки мільйонам перерахувань невеликих сум у терміналах банку, банкоматах та електронному банку Приват24.

 

За 8 років меценатами фонду вже стали понад 1 мільйон українців.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: