Допоможемо онкохворому восьмикласнику Сашку Терещенку! Завітайте на благодійний ярмарок!

БЛАГОДІЙНІСТЬ
07.05.19 - 11:25

Сашку Терещенку поставили страшний діагноз – рак. Батьки та знайомі хлопчика збирають кошти йому на лікування. Для цього 13 травня проведуть благодійний ярмарок.

"Сашко – учень 8-го класу Криворізької гімназії № 91. Це звичайна, розумна та життєрадісна дитина. Близько місяця тому у нього діагностували лімфому черевної порожнини В-клітинну.

Батьки Сашка – звичайні українці. Вони з усіх сил намагаються врятувати сина. На жаль, в Україні допомогти хлопчику не можуть, і жодна благодійна організація чи фонд не надають йому ні медичну, ні матеріальну допомогу. Сашко знаходиться у криворізькій лікарні, де підтримують його життя та намагаються лікувати. Навіть є позитивна динаміка, але вилікувати не зможуть.

Чим швидше дитину вивезуть на необхідне лікування у профільний медичний заклад, тим більше у нього шансів на життя. Тому батьки самотужки збирають кошти на лікування за кордоном. На сьогодні, третю частину коштів зібрали, знайшли клініку у Туреччині, яка погодилась надати необхідне лікування. Але кошти продовжують збирати. Долучилися до порятунку життя і діти, які навчаються із Сашком в одній школі. Провели благодійні концерти, кошти від яких передали на лікування хлопчика", - повідомляють педагоги гімназії.

 

Виручені на благодійному ярмарку кошти передадуть на лікування Сашка.

Результат благодійного ярмарку передусім залежить від відвідувачів, які будуть купувати запропоновані солодощі, напої та рукотвори.

Давайте разом подаруємо дитині шанс на одужання!

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: