Дороги б, а не напрямки. Приватна компанія наводить лад на криворізькій трасі

АКТУАЛЬНО
22.05.19 - 15:56 379

Дніпропетровщина більше не потребує послуг Облавтодору - дороги області тепер обслуговують приватні компанії.

Замість неефективної роботи регіон прагне отримати якісний сервіс. Поміняти раніше незмінного підрядника з обслуговування магістралей області вдалося завдяки е-системі «Prozorro», - повідомляє Новий формат.

 

"З 2015 року ми розпочали публічний аналіз закупівель Облавтодору, - розповідає радник керівника області Юрій Голік. - У першій же закупівлі виявили завищені втричі ціни на різні витратні матеріали. Роками Облавтодор не купував нову техніку. А кількість бухгалтерів і обслуговуючого персоналу там перевищувала кількість власне робітників, що займаються ремонтом доріг. При цьому, тільки на утримання служби в нашій області держава щорічно витрачала більше 100 млн грн."

Тепер усі траси Дніпропетровщини обслуговують приватні компанії. Наша область - перша, кому це вдалося зробити. 

 

"Приватні компанії працюють набагато швидше, - каже Юрій Голік. - Це додаткові гроші, робочі місця і відсутність корупції. Вони не просто обслуговують дороги, вони їх будують і капітально ремонтують.

І це важливо, оскільки на свій ремонт вони дають гарантію 5 років. Конкурси на обслуговування автомагістралей проходять через систему онлайн-закупівель «Prozorro».

 

Зокрема, конкурс на обслуговування криворізької траси виграла компанія «Автомагістраль-Південь». Вона ж проводить і ремонт цієї траси.

 

Зараз роботи в розпалі - в районі села Лісорозсадник дорожники укладають верхній шар. Уже капітально відремонтовано ділянку траси біля сіл Новоюлівка і Авдотівка: дорога з верхнім шаром і розміткою.

 

Траса поступово стає «проїзною». Водії не будуть втрачати на ній колеса і підвіски.

 

Наступне завдання, яке ставить перед собою керівництво області, - всі траси Укравтодору повинні бути передані на баланс облдержадміністрації.

 

 

Фото з сайту Новий формат.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: