Дороги - під фрезу. У Кривому Розі запустили діяльність асфальтного заводу

БЛАГОУСТРІЙ
14.04.21 - 11:15

У Кривому Розі запустили діяльність асфальтного заводу, продуктивність якого становить до 80 тонн асфальтобетонної суміші на годину.

"Відразу після зими, в дуже нестабільних погодних умовах, ми почали ремонт проблемних ділянок доріг, в тому числі, із застосуванням ефективної технології, яку в народі назвали «задувки». Це дозволило у досить короткі терміни привести в порядок ділянки за маршрутами громадського транспорту та інші ключові місця. Тепер, як тільки дозволила погода, починаємо ремонти "під фрезу" - комплексно, зі зняттям старого асфальту. Також поставлено завдання з жорсткого контролю за якістю нового покриття на всіх етапах. По-перше, має бути висока якість асфальту і асфальто-бетонної суміші. По-друге, за технологією виконані підготовчі роботи. По-третє, саме укладання. Цього року, зі зрозумілих причин, фінансовий ресурс міста вкрай обмежений, тому роботи будуть проводити максимально ефективно і раціонально", - пояснив мер міста Костянтин Павлов.

 

Нагадаємо, асфальтний завод ТОВ «Весташляхбуд» було введено в експлуатацію у 2016 році. Підприємством заготовлено двотижневий запас усіх необхідних компонентів для виробництва високоякісного асфальту: бітум, відсів, щебінь потрібних фракцій, мінеральний порошок.

 

На 100% готові до виробництва асфальтобетону всі системи заводу: система холодної сировини (бункери-живильники, стрічковий конвеєр), система підсушування (сушильний барабан, пальники), система сортування та змішування (зважування дозатори, змішувач), система зберігання і нагрівання бітуму (бітумне господарство), система управління АСУ (автоматизована система управління) готові. Місткість бункерів мінерального порошку – 32,5 м3  

Загальна місткість цистерн для бітуму – 3*30 = 90 м3

Максимальна маса замісу – 1 000 кг.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: