«Доступні ліки». Як криворіжцям отримати препарати безкоштовно або з великими знижками?

АКТУАЛЬНО
05.09.20 - 9:57

Мешканці Дніпропетровщини, в тому числи криворіжці, можуть отримати необхідні препарати безкоштовно або з великою знижкою. Це – урядова програма «Доступні ліки». Як нею скористатися, розповіли у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації

«Отримати «доступні ліки» можуть мешканці області із серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою чи діабетом ІІ типу. Їхню вартість повністю або частково оплачує держава. 
Нині у реєстрі програми понад 250 препаратів. Майже половина з них – іноземного виробництва», – розповіли у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА.

 

Щоб скористатися програмою, слід звернутися до свого сімейного лікаря, терапевта або педіатра. В електронній системі охорони здоров’я він оформить рецепт. Після цього на мобільний номер пацієнта надійде повідомлення з номером електронного рецепту та кодом для отримання замовлення. 

 

Отримати медикаменти можна у будь-якій аптеці із позначкою «Доступні ліки».

 

Цьогоріч мешканцям Дніпропетровщини вже виписали понад 997,4 тис рецептів на «доступні ліки». Із переліком медикаментів та порядком дій для участі у програмі можна ознайомитися на сайті МОЗ.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: