«Доступно.ua»: інфраструктурний «Ревізор» перевірив безбар’єрність для маломобільних криворіжців

СОЦІУМ
05.08.19 - 17:53

Сьогодні у Кривому Розі представники громадського руху «Доступно. UA» перевірили об’єкти на доступність для маломобільних груп мешканців.

Цей громадський осередок засновано у 2015-му році. На предмет безбар’єрного середовища для людей з особливими потребами команда активістів вже проінспектувала понад 200 об’єктів інфраструктури в Україні.

 

Ключові напрями діяльності українського проекту «Доступно. UA»: тренд доступності, нормалізація інвалідності, мотивація до активного життя. Команда однодумців створює безбар’єрне середовище для малобільних людей та перевіряє українські міста та наявність такої інфраструктури. Інспектують комунальні та приватні заклади, пішохідні доріжки, зупинки. Активісти наполягають – пандуси мають відповідати державним будівельним нормам.

 

За час роботи активістів ревізорську наліпку «Доступно рекомендує» вже отримали 33 заклади в Україні.

 

Перші враження від Кривого Рогу представники склали цими вихідними – по приїзді до нашого міста.

 

«Порадувало те, що у вас більше низькопідлогового транспорту, ніж, наприклад, у Луцьку, біля одного із супермаркетів зручна плитка. Щоправда з не дуже зручним нахилом у деяких місцях, а так – стійкого враження про місто немає, тому поки що все непогано», – поділився враженнями засновник громадського руху Дмитро Щебетюк.

 

Кривий Ріг – шосте місто інспекції рівня доступності. Підсумки таких перевірок підведуть у межах Всеукраїнського форуму інклюзивності. На ньому відзначать найкращі локації безбар’єрного середовища та презентують нові он-лайн карти громадських закладів із рівнем безбар’єрності.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: