Досягнення промислового туризму у Кривому Розі представили на міжнародній імпортній виставці в Китаї

           У Китаї розпочалася міжнародна імпортна виставка China International Import Expo 2018 (CIIE 2018).

Національний стенд України представили на виставці більш як 300 провідних підприємств різних галузей, починаючи від інвестиційної діяльності, харчової та переробної промисловості, індустріалізації, машинобудування, креативних індустрій, IT та інновацій, туризму та освіти, а також інвестори, покупці та відвідувачі.

Серед учасників делегації - криворіжці на чолі з заступником міського голови Андрієм Полтавцем.

Наші земляки ознайомлять китайських партнерів з досягненнями в галузі промислового туризму, який дедалі набирає обертів у нашому місті. 

Загалом у заході беруть участь понад 130 країн та регіонів, понад 80 країн - із національними стендами. Це - офіційні делегації, байєри та інвестори, а також понад 300 тисяч відвідувачів, - повідомляє Мінекономрозвитку України.

Для України та українського бізнесу - це можливість представити експортний, інвестиційний та туристичний потенціал, унікальні продукти та послуги.

Ця виставка відкриває широке коло можливостей, адже Китай у наступні п’ять років планує імпортувати продуктів та послуг на понад $10 трлн.

Делегацію Мінекономрозвитку України очолює Степан Кубів.

Національний стенд України відвідав Віце-прем'єр Державної Ради КНР Лю Хе. Він відзначив високий рівень українських компаній та розповів про зацікавленість у співпраці зі сторони китайського бізнесу.

У 2017 році експорт українських товарів до КНР склав $2,04 млрд та зріс на 11,3%, у 2018 позитивний тренд зберігається. Участь України у Міжнародній імпортній виставці “China International Import Expo 2018” відкриває нові можливості для збільшення обсягів експорту.