«Досить покривати мажорів». Столична організація "Стоп корупції" провела мітинг під стінами поліції у Кривому Розі

РЕЗОНАНС
15.10.20 - 19:20

«Досить покривати мажорів!» – з таким гаслом сьогодні пройшов мітинг біля стін Криворізького відділу поліції. Мітингувальники – представники столичної громадської організації «Стоп корупції». 

Представники столичної організації «Стоп корупції» подолали довгий шлях через резонансну справу – ДТП за участі сина одного з кандидатів у мери міста.

 

Учасники акції впевнені – кримінальну справу затягують, а будь-яку інформацію про дорожньо-транспортну пригоду навмисно приховують від громадськості. Пов’язують це із корупційною складовою та статками батька учасника дтп. 

 

«Сьогодні ми тут щоб поспілкуватися з керівником поліції, поспілкуватися зі слідчим відділом стосовно даного кримінального провадження. Як же іде розслідування, на якому воно етапі та чи оголошена підозра кермувальнику? Чекаємо керівника, можливо він надасть нам більше інформації», – прокоментував Олександр Омельченко, представник ГО «Стоп корупції».

 

Попри наявність символіки та логотипу партії на плакатах активістів, організатори стверджують, - жодних політичних цілей не переслідують. 

 

«Це не стосується ніяк виборів, тому що ми громадська організація, яка займається викриванням корупційних схем, викриваннями та розслідуваннями зловживання не тільки поліцейських та прокурорів, а й представників громадськості народних обранців і так далі. Ми працюємо по всій території України, показуємо яка корупція коється за стінами державних закладів і ми впевнені, що тут є корупційна складова, тому що саме впливові батьки кермувальника покривають та можливо і за якоюсь корупційною складовою хочуть закрити дане кримінальне провадження», – наголосив Олександр Омельченко.

 

 

Нагадаємо, йдеться про дорожньо-транспортну пригоду, що сталося 3-го вересня біля "Тисячки". Тоді авто під керуванням 18-річного водія на швидкості збило хлопчика, який разом з мамою переходив дорогу по зебрі. Свідки стверджували, авто мчало на червоне світло. 

 

Тоді журналісти "Рудани" намагались поспілкуватися з водієм, але марно. 

 

За кілька днів стало відомо, за кермом був Марк Шевчик. Відтоді всі подробиці справи – під грифом «таємно». І для журналістів, і для громадськості. Посилаються на таємницю слідства. Сьогодні керівника поліції мітингувальники також не дочекалися. Відтак, попрямували до 3-ї місцевої прокуратури. 

 

Аналогічний мітинг столичні активісти провели сьогодні і в Дніпрі.

 

Наш телеканал направив відповідний запит до міського відділу поліції, чекаємо коментарів.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: