Довгинцівський район отримав оновлене лого. Що бачите на ньому?

ЦІКАВО
20.08.21 - 15:03

Двері в місто - на районному лого. Оновити емблему Довгинцевого, а разом із тим і його творчий імідж, узялася тамтешня громада.

Сьогодні на сесії Довгинцівської райради розглянули пропозицію щодо районного логоблоку. Розробляли проєкт нового культурного знака близько пів року. До районної айдентики належить лого- та шрифти з назвою району. Образ, що взяли за основу, - славнозвісний вокзал на Довгинцевому, адже архітектура вокзальної будівлі - у топовій десятці найгарніших споруд України. 

 

"Наш район розпочинається з вокзалу. Вокзал є історичної цінністю міста, тож і відштовхувалися ми, звісно, від нього. І в обрисах нашого знака - обриси району. Крім того, у логотипі перша буква Д теж повторює шрифти нашої будівлі вокзалу", - коментує голова Довгинцівської райради Ігор Ратінов. 

 

"Коли розробляли знак, не було сумнівів узяти за образ саме браму міста. Престижно змінювати айдентику міста раз на 6 років", - каже Едуард Давоян, розробник, керівник рекламної агенції "Ліфт".

 

Лого застосовуватимуть у поліграфічній продукції і скрізь, де мова йтиме про Довгинцівський район. Це потрібно, щоб його образ асоціативно сформувався у кожної людини.

На сесії оновлений іміджевий знак схвалили. 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: