Дрони уразили інфраструктуру й ППО аеродрому "Бельбек", а також базу в Генічеську

Наші оператори влучили в цілі:
- зенітний комплекс "Панцирь-С2";
- ангар із радаром до комплексу С-400;
- систему керування БпЛА "Орион" та наземну станцію керування БпЛА "Форпост";
- пункт передачі даних "земля–повітря";
- диспетчерську вишку та ангар на аеродромі "Бельбек".
В окупованому Генічеську палала база відпочинку, де ховалися окупанти - туди прилетіло шість ударних БпЛА. Втрати ворога встановлюються.
Відпрацювали фахівці Центру спецоперацій «Альфа» СБУ спільно із Силами оборони України. А наостанок наші дронарі ще й погасили окупантам світло.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua