Друга перемога у міжсезонній грі. Криворізький «Гірник» переграв дебютанта Прем’єр-ліги «Дніпро-1»

СПОРТ
30.06.19 - 13:12 408

29 червня у Дніпрі ФК «Гірник» зіграв 2 контрольний матч у межах літніх міжсезонних навчально-тренувальних зборів з дебютантом Прем’єр-ліги СК «Дніпро-1», – повідомляє пресслужба криворізького футбольного клубу.

На початку матчу активнішими були гравці «Дніпро-1». Проте свої шанси забити перший гол упустили Олександр Кобахідзе та Владислав Супряга, а «гірники» відповіли результативно.

Мирослав Зновенко зфолив у власному штрафному, і арбітр вказав на «точку». Андрій Григорик пробив, воротар відбив м’яч, але на добиванні капітан вже був точний – 0:1.

В середині тайму майстерність Зновенка вберегла команду «Дніпро-1» від вірного другого голу після удару Сергія Цибульського і добивання Ігора Буки.

Потім Сергій Булєца, Олександр Кобахідзе та Олександр Бєляєв били зі штрафного, але криворізький воротар-початківець проявив у цих моментах миттєву реакцію.

Під кінець тайму, після чергової контратаки, Цибульський влучив у штангу.

Після перерви команди суттєво оновили склади. Футболісти «Дніпро-1» забили швидкий гол – на 48-й хвилині Араміс Кузін добив м’яч у сітку після пострілу в стійку Єгора Ярмолюка – 1:1.

Володимир Заіменко, після подачі Сергія Гвоздевича ударом з другого поверху, влучив у штангу.

Дніпровські гравці нарощували тиск на наші ворота, але Сергій Мелашенко і команда діяли злагоджено до фінального свистка, не давши супернику жодного шансу.

Наші футболісти вирвали перемогу. Артем Сьомка майстерно подав з флангу, а Владислав Сусідко, який повернувся після травми (його другий матч через 7 місяців поза грою), вистрибнув вище за всіх – 1:2.