Друге життя? Криворізький військовий аеродром Довгинцеве прийняв Ан-26. Відео

ВІЙСЬКОВІ
15.07.20 - 10:52

Як ми повідомляли, нещодавно криворізький військовий аеродром на Довгинцевому почав несподівано наповнюватись рівномірним гудінням важких літаків. Вперше за понад 20 років криворізький військовий аеродром прийняв одночасно декілька повітряних бортів.

Відновлене летовище відвідали військові транспортники. Про це повідомили самі армійці на сторінці Повітряного командування "Схід". 

 

Як зазначив командувач Повітряного командування "Схід" генерал-майор Олег Струцінський, події передувала величезна кропітка робота особового складу нещодавно створеної авіаційної комендатури та інженерно-аеродромного підрозділу з відновлення летовища.

"Сподіваємось, діяльність військового аеродрому привнесе тільки позитив і свіже повітря в життя містян, а також зміцнить обороноздатність нашої держави", - зазначають військові.

 

Прикметна й ностальгійна для Кривого Рогу подія - повернення аеродрому до життя - викликала бурхливі емоції у криворіжців, тож військові поділились ще й відео, на якому на злітну смугу сідають військові транспортники Ан-26.

 

Нагадаємо, військовий аеродром "Довгинцеве" у Кривому Розі функціонував на регулярній основі з середини 1950-х років. На ньому дислокувався авіаполк військово-транспортної авіації - 363 ВТАП (в/ч 22527), що входив до 3 авіаескадрильї 6-ї Гвардійської військово-транспортної авіадивізії. 2000-го полк був розформований і 2004-го остаточно перебазований. У грудні 2018 стало відомо, що аеродром реанімують у межах державної програми відновлення військових аеродромів.

 

Повітря Дніпропетровщини оживає. Як повідомляють армійці, у нашій області успішно випробували новітній вітчизняний безпілотний літальний комплекс.

 

Фото та відео Повітряного командування "Схід" - нижче.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: