"Дружити з ним - це була честь". На Центральному цвинтарі поховали воїна Дмитра Токарського

ЖАЛОБА
22.12.23 - 11:38

На Центральному цвинтарі сьогодні попрощалися з криворізьким воїном Дмитром Токарським. Наш земляк загинув 13 грудня на Донецькому напрямку. Рідні, друзі та побратими у невимовному горі схилилися над труною бійця.

«Я працював з Дмитром на АМКР з 2004 року, - розповідає Сергій Лапій. – Він був сталеваром. Завжди веселий, радісний, гарний фахівець, який ніколи не відмовляв у допомозі ні колегам, ні друзям. Важко усвідомити, що ми його втратили…»

 

На фронт криворіжець пішов у серпні цього року. Воював мужньо, нещодавно відсвяткував своє 40-річчя у колі побратимів. У рідному місті на нього чекали кохана дружина, дві неповнолітні донечки та мама. Але він повернувся додому на щиті.

 

Олександр Яценко, друг та колега Героя, говорить про Дмитра коротко, але до болю зворушливо:

«Це була честь дружити з ним. Відкритий, дружелюбний, щирий. Любив свою родину, був підтримкою для нас всіх».

 

Не можуть дібрати слів ті, хто пліч-о-пліч воював з нашим земляком. Кажуть: від нас йдуть кращі. Страшною ціною кується майбутня Перемога. 

 

Линуть у небо постріли почесної варти. А на землі ще триває запекла боротьба за мир на нашій рідній Україні. Дмитро спостерігає за нею вже з інших світів. І має побачити, як відновиться справедливість. 

 

Щирі співчуття рідним. Вічна слава Герою!

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: