Два Миколи. Криворожанка, яка втратила у кривавій різанині сина і чоловіка, розповіла про своє горе

РЕЗОНАНС
13.11.20 - 10:26

Доки триває розслідування у справі криворізького різника, родина вбитих ним чоловіків намагається впоратись з утратою. 59-річна Юлія Костецька, яка 7 листопада втратила двох найрідніших людей – сина і чоловіка, дала інтерв’ю виданню «Факти».

Жінка розповіла про найстрашніший день у своєму житті. 

 

"У неділю, 8 листопада, ми збиралися їхати з чоловіком і сином до Вінницької області. У суботу кажу їм: "Хлопці, треба щось в дорогу купити. Давайте сходимо в магазин". Син сказав: "Мамо, ти йди вперед, а ми тебе наздоженемо". Я пішла в магазин, ходжу-ходжу, а хлопців моїх немає. "От гади, - думаю, - прийду додому, я вам задам". 

 

Все купила, повертаюся, і раптом телефонний дзвінок: 

"Ви знаєте Костецького Миколу Антоновича?" - "Знаю ..." - "Вашого чоловіка вбили ..."

 

Жінка розпитала побігла на місце злочину, там, побачивши закривавленого чоловіка, вона почала кричати: "Колю, вставай!" Потім знепритомніла, а прийшла до тями, коли її почали бити по щоках. 

 

Як сталося вбивство, жінка не знає. У мережі опублікували відео, на якому видно, як нападник з ножем спершу кидається на сина, а батько намагається його захистити. 31-річний чоловік отримав два удари ножем, вони виявилися смертельними, а 66-річний батько отримав кілька ударів, але намагався дійти додому. 

 

 

"Хоч би одного залишив, нелюдь! Як мені тепер жити? Хочу запитати у нього: "За що? Я вимолювала це дитя у Бога цілих вісім років ... А ти його вбив!", - побивається жінка.

 

Юлія Костецька розповіла, що у них з чоловіком після першого викидня 8 років не було дітей. Вона довго і безрезультатно лікувалася. Від знайомої, яка працювала у пологовому будинку, дізналася про те, що там є покинуті діти. Жінка пригледіла для усиновлення дівчинку, але не встигла, дитину забрала інша пара, а Юлії розповіли, що у палаті є 5-місячний хлопчик, і його звати Коля, як і її чоловіка. 

 

"Майже вся рідня була проти. А я говорила: "Коля буде мій, і крапка". Коли я взяла його на руки, він почав плакати. Такий світловолосий, худенький. Якийсь весь синій, аж фіолетовий. Шкурка на ручках, як риб'яча луска. Ну, а потім так притулився до мене ... І поклав ручку на груди. Ми з чоловіком подивилися один на одного і все зрозуміли. "Ми його забираємо", - сказав Коля", - згадує жінка.

 

 

Хлопчик був із багатодітної родини, яка жила у жахливих умовах.

 

«У його біологічної матері було 15 дітей, - згадує пані Юлія. - І після Колі ще дівчинка народилася. Та жінка сильно пила. Надовго їх кидала. Миколку забирали з напівзруйнованої хати. Він ледь не помер. Медсестри розповідали, що його знайшли в якихось ганчірках на підлозі поруч з кішкою. Він смоктав її молочко, а кошенята його облизували і зігрівали. Так і вижив. Коли міліція його забирала, кішка не давала, кидалася на людей.

 

Полюбила я свого синочка до безтями. А потім його біологічна мати почала заявляти: «Я Миколку заберу». Але бачте, як вийшло... Ненадовго, виходить, я синочка відвоювала. На якихось 30 рочків. Забрали його у мене... І чоловіка теж».

 

 

Син виріс, вивчився на кранівника, працював в охороні, одружився і мав донечку. 

 

"Я ось все думаю про те, що син в останній момент мене відправив у магазин на 5 хвилин раніше. А якби ми пішли всі разом, і цей маніяк на нас напав, там би всі і залишилися лежати. Я інвалід третьої групи. Ні втекти, ні боротися... Виходить, що Коля загинув, а мене врятував. А я його не змогла. І чоловіка втратила", - говорить жінка. 

 

За її словами, жодних тривожних передчуттів у той день у неї не було. З похороном потім допомогли небайдужі люди - сусіди і друзі. За це вона їм дуже вдячна.

 

"Не думала, що таке зі мною станеться. Раз - і в тебе нікого немає. Ні чоловіка, ні сина, ні допомоги на старості років. Залишилися вдома тільки котик і морська свинка... І внучечка, звичайно. Вона постійно запитує: "Де тато? Він мене на машині обіцяв покатати ", - говорить Юлія.

 

Жінка сподівається, що вбивцю буде справедливо покарано:

«Думаю, що той вбивця не зовсім дурник, він з нормальною головою ... Хіба це справедливо, що в такому віці я залишилася одна? Нехай його покарають за всією суворістю закону. Хоч якась справедливість повинна бути на цій землі».

 

 

Як ми писали, родина нападника теж поспілкувалась з журналістами. 

 

Нагадаємо, 7 листопада ввечері протягом кількох годин 29-річний місцевий безробітний молодик нападав з ножем на випадкових перехожих. Двох чоловіків він зарізав насмерть, ще 8 людей поранив, серед них - 8-річного хлопчика. 
9 листопада у Центрально-Міському суді криворізькому різнику обрали запобіжний захід – тримання під вартою на 60 діб, без можливості внесення застави.

 

 

Фото видання "Факти".

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: