Два роки вважався зниклим безвісти: у Кривому Розі з військовими почестями сьогодні поховали Олександра Ткачука

ЖАЛОБА
21.02.24 - 14:20

У Кривому Розі в останню путь сьогодні провели Олександра Ткачука. Рідні воїна два роки  чекали  і сподівалися. Але експертиза підтвердила – їхній син, батько і чоловік загинув на початку війни під Волновахою.

Веселий, добрий, приязний, завжди хотім усім допомогти, - згадують про Олександра Ткачука рідні й друзі.  

 

«Дуже надійною людиною був і світлою. Не втік, не злякався, пішов захищати Батьківщину.  Два роки так  чекали на звістку його мама, брати, сестри. Сподівались, що Саша таки живий. Але привезли його на щиті. Він загинув, захищаючи Батьківщину. Царство йому Небесне», - говорить знайома родини Світлана.

 

До війни Олександр Ткачук 18 років відпрацював на Покровській шахті, колишній Жовтневій. 30-ть років віддав цьому підприємству  його батько, а син вже пішов його стопами, став майстром. Будував мирні плани для себе та для сім‘ї. Коли все перекреслила війна, підписав контракт. Був оператором-розвідником БПЛА в 53-ій бригаді.

 

«Вони у Докучаєвську сиділи на висотах, спостерігали за ворогом, передавали дані. За тиждень до початку війни прислав нам посилку. Сказав, так наказали командири, відсилати все, бути без нічого.  Ось тоді ми і зрозуміли, що буде війна», - ковтаючи сльози згадує батько Героя  Володимир.

 

Останній дзвінок Олександра був матері з Волновахи. По суті син натякнув, що вже не зустрінуться.

 

«Тіло обміняли у квітні 2023 року. Привезли під Київ. Потім дзвонять - батьківське ДНК не сходиться, та як таке може бути, - розповідає згорьований батько.-  Тоді поїхав старший син. А тиждень тому дзвінок з Києва:  приїздіть, забирайте документи зі слідчого комітету. ДНК зійшлося на 99 відсотків».

 

У Олександра Ткачука залишилась велика любляча родина: батьки, брати, сестри, 16-річна донька.

 

Вічна пам‘ять і шана Герою!

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: