Два тижні - без газу. "Криворіжгаз" міняє газорозподільчі вузли у Довгинцівському районі

КОМУНАЛКА
14.05.19 - 12:09

Відсьогодні мешканці Довгинцівського району тимчасово залишились без газу. Криворіжгаз міняє застарілі газорозподільні вузли на один сучасний. Відключення не торкнеться мікрорайонів Східний - 1,2,3.

Ці роботи заплановані інвестпрограмою підприємства, яку погодили з мерією, - повідомляє "Криворіжгаз". 

 

На час проведення модернізаційних робіт від газопостачання відключать близько 19 тисяч споживачів району. На підприємстві попереджають – газу не буде близько двох тижнів.

«Передбачено заміну 5-ти газорозподільчих пунктів у незадовільному стані, які розташовані по вулиці Апостолівській Довгинцівського району. Ми їх замінимо на один шафний газорегуляторний пункт, з новим, сучасним, надійним обладнанням, який встановлять на вулиці Чорноморській», – повідомив головний інженер Криворіжгазу Борис Рибка.

 

Роботи з заміни обладнання планують завершити 3 червня.

«На час проведення робіт від мережі відключать споживачів 3906-ти будинків приватного сектору і 44-х багатоповерхівок. Це дозволить забезпечити надійність газопостачання усього району. Відновлення системи проводитимуть за графіком», – додав головний інженер.

 

Наші журналісти сьогодні побували на місці виконання робіт.

 

"З 14 травня по 3 червня наше підприємство проводить планові роботи з реконструкції газорегуляторного пункту по вул. Чорноморській у Довгинцівському районі, а також замінюємо запірну арматуру в газовому колодязі №114, - прокоментувала нам начальниця служби експлуатації Лілія Кодій. - Про проведення робіт ми поінформували мешканців Довгинцівського району, яким тимчасово припинили газопостачання, за винятком мікрорайонів Східний – 1,2,3. Роботи здійснюємо для того, щоб під час опалювального сезону не виникало аварійних ситуацій. Споживачі житлового фонду і комунально-побутових об'єктів були поінформовані.

 

Для виконання робіт задіяний весь персонал технічних служб підприємства – більше 100 працівників і техніка, тому намагатимемось не порушити терміни виконання робіт.

 

Роботи з пуску газу будуть виконуватись з 16.05.2019 р. по 03.06.2019 р. у 4 етапи.

 

Графік відновлення газопостачання кожен абонент Криворіжгазу зможе знайти на офіційному сайті підприємства.

 

 

 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: