Двійники - у Раду. До Парламенту балотується 161 кандидат-клон

ЦІКАВО
13.07.19 - 17:11

У Комітеті виборців України (КВУ) з’ясували, що загалом у мажоритарних округах балотується 161 кандидат-клон, – повідомляє пресслужба Комітету.

За інформацією КВУ, найбільше однофамільців на виборчому окрузі №133 (Одеса) – 9 осіб. Зокрема, 4 людини з прізвищем Баранський, 2 – Дмитрук, 2 – Танцюра. На цьому ж окрузі балотується кандидат Олександр Зелінський, який є самовисуванцем, але в біографії вказує, що працює у ТОВ «Слуга Народу-ЗЕ».

 

Від ОВО №137 (м. Подільськ, Одеська область) та ОВО №34 (смт Царичанка, Дніпропетровська область) зареєстровано по 8 однофамільців.

 

Від ОВО №137 балотуються 3 кандидати з прізвищем Гончаренко, 2 Климових, 1 – Клімов, 2 – з прізвищем Муконін. В ОВО №34 зареєстровано 2 людини з прізвищем Ісаєв, 2 – Кравченко, 2 – Кришин, 2 – Чорний.

 

Від ОВО №92 (м. Узин, Київська область) балотуються 7 кандидатів з однаковим прізвищем, ОВО №33 (Кривий Ріг) - 6 осіб. В ОВО №92 зареєстровано 4 особи з прізвищем Гудзенко, 3 – Ференець. 

 

Як ми вже писали, від ОВО №33 висунули 2-х кандидатів із прізвищем Бабенко, 1 – Колесник, 1 - Колеснік, 2 – Ляденко.

 

КВУ зазначає, що використання кандидатів-клонів на виборах – маніпулятивна технологія для присвоєння голосів більш рейтингових претендентів.

 

Однак у Комітеті пояснюють, що наявність однакового прізвища із будь-яким з інших кандидатів не є юридичною підставою для скасування реєстрації такої особи, навіть, якщо вона є клоном рейтингових місцевих політиків.

 

Нагадаємо, позачергові парламентські вибори відбудуться 21 липня. 24 травня стартував виборчий процес. Реєстрація партій та кандидатів у депутати завершилася 24 червня.

 

Всього ЦВК зареєструвала 5 845 тисяч кандидатів і 21 список політичних партій.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: