Двоє криворіжців - у Національному реєстрі рекордів за 2020 рік. Чим відзначились земляки?

ЦІКАВО
25.01.21 - 11:40

Національний реєстр рекордів України визначив міста, в яких торік зареєстрували найбільшу кількість рекордів. Про це повідомила керівниця реєстру Лана Вєтрова.

"Особливістю цього року стали карантинні обмеження, які вплинули на спосіб фіксації рекордів, - почала активно розвиватися дистанційна форма реєстрації досягнень. Практично всі рекорди категорії «Масові заходи» перейшли в онлайн-формат", - зауважила Вєтрова.

 

Найбільше рекордів встановили в Києві - 110.

 

Дніпропетровська область вийшла на друге місце з показником - 23. Найбільш активними містами області, крім Дніпра, стали Кривий Ріг і Петриківка.

 

Так, 2020 рік запам'ятався рекордами Дніпра: найбільша кількість гідроциклів - 153 учасники; величезний 753-метровий шпагат, який створили 500 дітей. Найбільший в Україні кіт, мейнкун Кекс довжиною 121 см - чотирилапий мешканець Дніпра.

 

Семирічний Олександр Загорій із Кривого Рогу став наймолодшим магом в Україні. А криворізький стронґмен В'ячеслав Павлічук, який за 60 секунд виконав 63 повтори станової тяги штанги вагою 100 кг, претендує і на світовий рекорд.

 

Усього протягом 2020 року у Національному реєстрі зафіксували 557 національних, міжнародних, світових та обласних рекордів.

 

Як ми писали, наймолодший фокусник України, криворіжець Сашко Загорій уже готовий до другого всеукраїнського рекорду.

 

Як ми повідомляли, 45-річний силань із Кривого Рогу В'ячеслав Павлічук встановив приголомшливий спортивний рекорд зі штангою - підняв штангу 68 разів за хвилину.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: