Двоє заслужених! На сесії міської ради відзначили видатних спортсменів і тренерів Кривого Рогу

ВАЖЛИВО
27.03.19 - 9:58

Сьогодні на сесії міської ради відзначили успіхи й високі досягнення криворізьких спортсменів на міжнародній арені.

Зокрема, урожайним на перемоги був і цей березень - криворізькі спортсмени з успіхом виступали на престижних спортивних заходах - міських, всеукраїнських та міжнародних.

 

На Чемпіонаті Європи з пневматичної стрільби криворізькі спортсмени завоювали 5 призових місць

 

Відповідно до Наказу Міністерства молоді та спорту України від 25.03.2019 № 1472, було присвоєно спортивне звання «Заслужений тренер України» з неолімпійських видів спорту за підготовку спортсменів високого класу тренеру Дніпропетровської обласної організації «Асоціація Джиу-Джитсу України» Анатолію Красножону (Джиу-джитсу) та тренеру професійного бійцівського клубу «Барс» Віталію Губенку (кікбоксинг WAKO).

 

Депутати міськради привітали нагороджених і відзначених спортсменів і тренерів.

 

Довідково. Анатолій Красножон - засновник школи Джиу-джитсу «Татсу-До», тренер вищої категорії, президент Дніпропетровської федерації джиу-джитсу.

 

Віталій Губенко - тренер з тайського боксу і кікбоксингу спортивного клубу «Барс». Заслужений майстер спорту України з кікбоксингу, майстер спорту з тайського боксу. 4-разовий переможець Кубка світу з кікбоксингу, бронзовий призер Чемпіонату світу з кікбоксингу, багаторазовий чемпіон Чемпіонату України з кікбоксингу, чемпіон України з тайського боксу, переможець Кубка світу з тайського боксу.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: