Дим над містом. "АрселорМіттал Кривий Ріг" продовжує забруднювати повітря

БІЗНЕС
01.03.19 - 14:48

"АрселорМіттал Кривий Ріг" не дотримується своїх зобов'язань щодо зниження рівня забруднення атмосферного повітря. Одне з вагомих джерел забруднення повітря - коксохімічне виробництво.

«До виконкому Криворізької міської ради надходять численні скарги містян на забруднення атмосферного повітря викидами червоного пилу з «АрселорМіттал Кривий Ріг». Міська екологічна програма ще у 2017 році передбачила виведення з виробництва ДСПА №6. Проте АМКР узятих на себе зобов’язань не дотримується.

 

Криворізький міськвиконком направив листи  у контролюючі органи: до Мінприроди, комітету ВРУ. Але перевірити дотримання вимог природоохоронного законодавства може Державна екологічна інспекція. Проте АМКР не включений у список підприємств, які інспекція буде перевіряти у 2019 році.

 

Скаржаться криворіжці і на коксохімічне виробництво.  Зараз на підприємстві завершена реконструкція коксових батарей 5 та 6.  Але у 2016 році «Арселор» взяв зобов’язання вивести коксові батареї 1 та 2. Натомість, у 2018 році збільшив обсяг викиду шкідливих речовин на 9%», – каже  головний спеціаліст міського управління екології Дар'я Шихова.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: