Дитсадки Дніпропетровської області з понеділка не запрацюють: рішення Кабміну

ОФІЦІЙНО
22.05.20 - 14:43

До зняття карантинних обмежень на другому етапі не готова майже половина регіонів України – 11 областей. Відповідну статистику оприлюднило Міністерство охорони здоров’я.

Зокрема, за повідомленням, до другого етапу послаблення карантину не готові Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька та Закарпатська області, Київ та Київська область.

 

Нагадаємо, карантинні обмеження можуть зняти, якщо рівень добової захворюваності не буде перевищувати 5 %, а завантаженість лікарень буде не більше 50 %.

 

При цьому очільник міського управління охорони здоров’я повідомляв, що у Кривому Розі на 100 тисяч населення 0,8 хворих. А завантаженість ліжок у лікарнях становить 14,3 %.

 

Як ми писали, заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Виктор Ляшко заявив, що з 25 травня буде дозволено роботу дитячих садків.

 

Проте у пресслужбі Дніпропетровської ОДА повідомили телефоном, що рішення про відкриття дошкільних дитячих закладів немає. Тому поки що спираються на офіційну інформацію уряду, про прийняте остаточне рішення повідомлять згодом.

 

Фото на прев'ю - з мережі Інтернет.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: