Дивовижна Україна: від початку року наші співвітчизники 37 разів дивували Книгу рекордів

ЦІКАВО
14.02.19 - 13:08

«З початку року в нас зареєстровано 37 рекордів», — розповіла керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова. - УНН.
 

Традиційно, найбільшу кількість рекордів українці встановлюють у галузях «Спорт та ігри», «Кулінарне мистецтво», «Людські досягнення», «Діти», «Люди похилого віку».

 

Серед останніх зафіксованих у Книзі рекордів України є найбільша фігура Діда Мороза. Знаходиться він у Демидові під Києвом, його висота становить 4 метри 19 сантиметрів.

 

 

Найвища скульптура чабана з граніту - на Одещині. Скульптор Іван Короленко власноруч створив фігуру 16,43 метри заввишки. Разом із постаментом 1080-тонний чабан сягає 17,97 м.

 

 

Найдовше жіноче натуральне волосся в Україні має Христина Кречківська. Спочатку воно було найдовшим у школі, потім у Дрогобичі, потім на всій Львівщині, аж ось настав час всеукраїнського тріумфу — 245,5 см.

 

 

Також ми вже повідомляли про бабцю Надію, яка в 93 роки сіла на шпагат.

 

Та встановлюють рекорди в Україні не лише люди. Так, рекорд найбільшої кількості стрибків із відривом чотирьох лап і захопленням кільця Puller за 90 секунд, встановила команда з Запоріжжя: дивовижна бордер коллі Веста та її друзі — подружжя Фоміних. За півтори хвилини Веста «чисто» ухопила в стрибку кільце Puller 91 раз, набравши за міжнародними правилами 182 бали (на 22 більше, ніж попередній рекорд російського собаки). До слова, дог-пулер — це різновид спорту для собак, винайдений саме в Україні.

 

 

Крім того, у 2019 році від українців уже надійшло 122 заявки на встановлення рекордів. Торік українці встановили 622 рекорди.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: