Дзюдоїсти Дніпропетровщини завоювали 11 нагород на Всеукраїнському турнірі. У криворіжця - бронза

02.04.19 - 16:04

У Дніпрі відбувся відкритий Всеукраїнський юнацький турнір із дзюдо «Меморіал Івана Прищепи». Спортсмени області завоювали 11 медалей. Серед переможців – криворіжець Клим Лантушенко. Вихованець криворізької Федерації дзюдо здобув бронзу. Наш спортсмен змагався у ваговій категорії 46 кілограмів.

Загалом участь у змаганнях узяли 230 спортсменів з України, Азербайджану та Туреччини віком від 14 до 16 років.

«Золото» на Дніпропетровщину привезли Назарій Юрчак та Кристіан Хохлов. «Срібло» взяли Ігор Горбицький та Сергій Кім. «Бронзу», крім Клима, вибороли Михайло Злочевський, Ростислав Бережний, Костянтин Чорний, Пантелеймон Угрехелідзе, Богдан Яричук та Богдан Сидорський.