Екологічна комісія проінспектувала територію та санітарно-захисну зону ПрАТ «Суха Балка»

БІЗНЕС
16.08.19 - 15:03 596

Екологічна комісія проінспектувала територію та санітарно-захисну зону ПрАТ «СУХА БАЛКА».

  14 серпня підприємство  «СУХА БАЛКА», що спеціалізується на видобутку залізної руди підземним способом, відвідали представники управління екології Криворізької міської ради, Держпродспоживслужби та громадські активісти.

 

У супроводі керівництва рудника вони обстежили промислові майданчики шахт «Ювілейна» та ім. Фрунзе, ділянки гірничотехнічної рекультивації та санітарно-захисну зону.

 

Комісію цікавило виконання заходів з пилопридушення та благоустрою прилеглих територій.

 

Процес видобутку, переробки і транспортування руди пов’язаний з ризиками негативного впливу на навколишнє середовище.

Розуміючи свою відповідальність у питаннях екології, на підприємстві «СУХА БАЛКА» реалізують комплекс заходів з мінімізації забруднення довкілля.

 

На проммайданчиках шахт «Ювілейна» та ім. Фрунзе комісія мала змогу зафіксувати роботу системи зрошення і поливу доріг.

 

«Працює вона в автоматичному режимі, встановлена навколо дробильно-сортувальних комплексів та надшахтних будівель. Паралельно з відсипкою товарної руди у пілони вмикається система зрошення і на складах готової продукції. На ділянках гірничотехнічної рекультивації, де рухається технологічний автотранспорт, виконується регулярний полив шахтною водою», - прокоментувала начальник відділу охорони навколишнього середовища ПрАТ «СУХА БАЛКА» Олена Алєксєєнко.

 

Також члени комісії побували на ділянках, де нині триває гірничотехнічна рекультивація земель, передбачена комплексним планом дій, затвердженим  управлінням екології Криворізької міськради.

 

Після обстеження промислової території екологи мали можливість засвідчити виконання підприємством  попередніх рекомендацій щодо упорядкування санітарно-захисної зони. 

 

По завершенні обстеження, члени комісії надали представникам підприємства нові рекомендації. Серед них: збільшення періодичності зрошення території проммайданчиків та організація механічного прибирання, використання зв’язуючих речовин при поливі доріг, скління відкритих вікон у надшахтних спорудах, а також збільшення висадки дерев уздовж зон гірничотехнічної рекультивації.

«Наше підприємство виконує усі програми з екорозвитку та благоустрою. Ми проводимо озеленення, рекультивацію земель.

 

Так, безумовно, питання лишаються. Ми їх знаємо. Саме на них сконцентрована максимальна увага керівництва рудника. Ми готові вести відкритий конструктивний діалог як з міськими спеціалістами, так і з громадськістю», - запевнив директор з охорони праці, промислової безпеки та захисту навколишнього середовища ПрАТ «СУХА БАЛКА» Сергій Капиця.

 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: