Екознаніум: у Кривому Розі відбулася екологічна акція до Дня Землі

СОЦІУМ
25.03.19 - 10:20 535

Екознаніум — таку промовисту назву отримав новий освітній проект Південного комбінату.

До розробки та впровадження ініціативи підприємства долучилися громадські організації. Це «Зелений Центр Метінвест», «Міжрегіональне бюро екологічного захисту» та «Екологічна рада Криворіжжя». Першою ластівкою проекту стала зустріч екологів з учнями КЗШ № 73. Тема — День Землі.

«В основі проекту лежить живе спілкування дітей та екологів, активістів, у яких є значні напрацювання у сфері захисту навколишнього середовища. Ми дуже сподіваємося на успіх проекту й на залучення дітей до екологічної роботи. Разом ми створимо багато цікавих заходів», — розповіла прес-секретар Південного ГЗК Юлія Козак.

 

 

Теорія теорією, але без практики нікуди. Отримані знання учні закріпили на свіжому повітрі. Півгодини праці — і на шкільному подвір’ї з’явилися десятки саджанців берізки та тополі.

 

 

До акції доєдналися і школярі КЗШ № 67. Діти підготувалися ретельно. Не тільки саджали, а і прибирали територію.

 

 

До перших заходів у межах «Екознаніуму» долучилися майже сто школярів Інгулецького району. Уже зараз можна констатувати — дітям новий проект припав до душі.

«Маю надію, що екологічна обізнаність буде зростати й ми зможемо залучати молодь та дітей до збереження земельних ресурсів та святкування Дня Землі», — підсумувала голова ГО «Міжрегіональне бюро екологічного захисту Василина Нікульнікова.

 

 

«Екознаніум» продовжує набирати обертів. Попереду — нові акції та масові заходи. Зокрема, флешмоби до Дня Землі та конкурс есе, участь у якому може взяти кожен охочий.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: