Епідситуація в Кривому Розі стабільна. Один випадок підтверджений, ще два - перевіряють", - Юрій Вілкул

ТЕРМІНОВО
26.03.20 - 10:13

Наразі епідситуація в Кривому Розі стабільна, кількість викликів не зростає. За добу, по швидкій допомозі надійшов 401 виклик. Серед них - 50 людей із ГРВІ. Пневмоній виявлено 7 випадків.

"Медики міста ретельно та за алгоритмами відпрацьовують всі випадки підозри на COVID19. Всю лікувальну базу приведено в бойову готовність", - каже Ю.Вілкул. 

 

В інфекційній лікарні на даний час перебувають кілька пацієнтів. У однієї жінки в київській лабораторії підтвердили коронавірус. Вона контактувала з хворою донькою, яка мешкає в Києві. Жінка зараз лікується в інфекційній лікарні, її стан не важкий.

 

Також в інфекційній лікарні Кривого Рогу лежить чоловік з двосторонньою швидкоплинною пневмонією. Він мав контакт з людиною, що прибула з Польщі. Це чоловік із Жовтих Вод. Він у реанімації. Стан - середньої тяжкості, стабільний. Швидкий тест показав негативний результат на коронавірус, результати аналізів направили до лабораторного центру.

 

Серед пацієнтів - дівчина, яка потрапила у лікарню з симптомами менінгіту, але виявилось, що в неї був контакт з батьком, який приїхав з Єгипту. Чоловік зараз на самоізоляції, дівчину обстежили, швидкі тести показали негативний результат.

 

Фото з мережі інтернет

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: