Фейкам – стоп! ЗНО не скасовували, карантин не продовжували, – Міністерство освіти і науки

ОФІЦІЙНО
03.04.20 - 9:44

Міністерство освіти і науки спростувало низку фейків, що зараз ширяться в Інтернеті та ЗМІ. Зокрема, йдеться про неправдиву інформацію щодо продовження карантину, скасування ЗНО, нібито обов’язок для шкіл використовувати конкретні платформи для дистанційного навчання, – повідомляє пресслужба МОН.

Станом на 2 квітня встановлено, що карантин триватиме до 24 квітня, ця дата наразі залишається незмінною. Якщо Уряд ухвалить рішення про зміни цього терміну, Міністерство освіти і науки повідомить про це офіційними каналами, зокрема, надішле офіційні листи місцевим управлінням освіти, а також розмістить відповідну інформацію на своїх офіційних ресурсах.

 

ЗНО відбудеться незалежно від термінів карантину. Єдине, що залежить від тривалості карантинних заходів – дати проведення тестувань. Наразі на сайті МОН оприлюднено 2 сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

 

До Міністерства надходять повідомлення зі шкіл, що недоброчесні підприємці стверджують, ніби саме їхня платформа рекомендована або навіть оплачена МОН для пріоритетної роботи під час дистанційного навчання. Це – неправда.

 

МОН не надавало переваг жодним ресурсам і не оплачувало доступ шкіл на жодну онлайн-платформу. У Міністерстві просять повідомляти про такі випадки.

 

1 квітня поширили підроблений документ МОН, в якому відомство нібито передбачало «перевірку знань учасників освітнього процесу, засвоєних у ході дистанційного навчання за технологією ЗНО для всіх учнів 5-11 класів». Це черговий фейк. Міністерство освіти і науки України вже звернулося до правоохоронних органів з метою подальшого унеможливлення подібних дій.

 

У відомстві закликають зберігати спокій та довіряти лише офіційним джерелам.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: