Фейковий "криворізький" акаунт в інстаграм жахає містян "загрозою біологічного зараження"

СОЦІУМ
09.06.23 - 11:26

Ворожа ІПСО активно лякає криворіжців у соцмережах. Так, сторінка кремлівських ботів в інстаграмі «Твій Кривий Ріг» (Tviy KR) шифрується під криворізький акаунт і поширює дезінформацію задля нагнітання паніки.

«Твій Кривий Ріг» (Tviy KR), який має більше 13 тисяч фоловерів, розганяє панічне відео нібито зі «зверненням органів ДСНС до населення» про неминучість техногенної катастрофи, загрозу біологічного зараження і необхідність закрити вікна та двері, одягти засоби індивідуального захисту, прийняти душ, не контактувати з іншими людьми, вимкнути електрику та воду і чекати на повідомлення влади.

 

Фейкове відео набрало вже 9 тисяч переглядів, 660 перепостів і нажахало багатьох підписників. 

 

Хто адмініструє такі фальшиві акаунти у воєнний час, здогадатись неважко. Якщо уважно проглянути сторінку, то впадає в око ретельна добірка максимально жахливих відео прильотів ворожих ракет (емоційний вплив), дуже далека дотичність адміна до Кривого Рогу, наявність старих фото з таїландськими собаками, які насправді не мають жодного стосунку до тварин у підтопленому Херсоні.

 

Вкотре звертаємо вашу увагу на те, що ворог не дрімає і задіює усі доступні йому засоби для залякування українців. Натомість необхідно шукати інформацію лише на офіційних ресурсах, критично сприймати ворожі вкиди і масово скаржитись на фальшиві сторінки.

 

Як ми писали, вороги створили фейкову сторінку керівника ДніпроОВА Сергія Лисака, щоб поширювати ІПСО та лякати українців апокаліпсисом. Липовий профіль у фейсбук насичений неправдивою та маніпулятивною інформацією. 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: