Фільм виробництва ТРК «Рудана» «Літопис Чорного тюльпана» переміг в обласному журналістському конкурсі

КОНКУРС
04.06.19 - 15:59

Фільм виробництва ТРК «Рудана» переміг у творчому конкурсі на здобуття премії імені Рема Суворова у номінації «Краща журналістська робота на воєнно-патріотичну тематику».

Дніпропетровська обласна організація «Союз журналістів України» до Дня журналіста підбила підсумки творчого конкурсу. У номінації «Краща журналістська робота на воєнно-патріотичну тематику» перемогу здобув фільм «Літопис Чорного тюльпану». Радісною новиною на сторінці у Фейсбук поділилася наша колега Вікторія Сімкіна.

 

Літопис – це спільний проект журналістів ТРК «Рудана», знімальної групи «Чорний Тюльпан» - Вікторії Сімкіної (журналіст), Костянтина Сологуба (оператор) та Сергія Ільченко (режисер монтажу), і волонтерів, які намагалися непомітно фільмувати події.

 

Стрічка розповідає історію пошуковців, які у 2014 році добровільно, в складі Гуманітарної місії «Чорний Тюльпан», взяли на себе відповідальну місію: шукати тіла загиблих воїнів в зоні АТО і повертати їх близьким.

 

Документальні кадри були зафіксовані волонтерами-пошуковцями на лінії розмежування в 2014-2015 роках, запис спогадів відбувся в 2016-2017 роках, монтаж - 2017-2018.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: