Фільм виробництва ТРК "Рудана" "Літопис "Чорного Тюльпана" побачать одеські глядачі

ПАМ'ЯТЬ
25.02.19 - 14:12 1020

1 березня у приміщенні Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Грушевського відбудеться презентація документального фільму "Літопис "Чорного Тюльпана".

Документальний фільм розповідає історію пошуковців ВГО "Союз" Народна Пам'ять" та інших волонтерів, які добровільно, у складі Гуманітарної місії «Чорний Тюльпан», від початку війни взяли на себе відповідальну місію - шукати тіла загиблих воїнів на сході України і повертати їх близьким.

 

Літопис знятий журналістами нашого телеканалу, членами «Чорного Тюльпана» Вікторією Сімкіною (журналіст), Костянтином Сологубом (оператор), Сергієм Ільченком (режисер монтажу) та іншими волонтерами, які часто знімали таємно, щоб не помітили озброєні проросійські бойовики.

Документальні кадри були зафіксовані пошуковцями на лінії розмежування в 2014-2015 роках, запис спогадів відбулася в 2016 році, а монтаж було здійснено у 2017-му.

Картина поєднує в собі відверті розповіді цивільних учасників АТО на сході України та їхні відеоматеріали.

Перед показом відбудеться зустріч з творцями фільму - нашими колегами Вікторією Сімкіною і Костянтином Сологубом, а також з волонтерами-тюльпанівцями.

 

Протягом минулого та цього року відбулося вже більше десятка показів фільму "Літопис "Чорного Тюльпана" в різних містах України. Щемну стрічку вже побачили й на Луганщині - 2 лютого її демонстрували у Сєвєродонецьку.

 

Фільм болісно вражає глядачів, залишає незабутні враження від перегляду воєнних реалій, деталей нелегкої роботи волонтерів, їх емоційного і фізичного стану після побаченого і пережитого на лінії фронту.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: