Фільм за участі криворіжця Олега Ляденка «Шлях поколінь» показав світу боротьбу українців за незалежність

КУЛЬТУРА
06.10.22 - 11:57

Як ми писали, у США нещодавно презентували український фільм «Шлях поколінь», в якому зіграв криворіжець Олег Ляденко.

Автор і продюсер фільму - тернопільський кінематографіст, військовий журналіст і учасник бойових дій на Донбасі Михайло Ухман.

 

Його художньо-документальна стрічка правдиво розповідає про боротьбу наших предків, бійців УПА та про сьогоднішніх українських героїв, які продовжують боронити нашу незалежність. 

 

Фільм знімали в Києві, на Івано-Франківщині, в Донецькій області та на Волині.

 

«Сучасні сцени ми знімали на Донбасі, під Волновахою, це зараз тимчасово окупована територія. У фільмі знімалися військові, хлопці з розвідки, бойова техніка - все реальне. Жодному режисеру цього не вдалося, а нам вдалося», - розповів нам Михайло Ухман.

 

Автор каже, без фінансової підтримки задум реалізувати не вийшло б. І першим, хто відгукнувся й допоміг, був криворізький офіцер Олег Ляденко - комбат батальйону територіальної оборони.

 

На Донбасі він був командиром роти глибинної розвідки 74-го окремого розвідбатальйону. У стрічці зіграв командира підрозділу, до якого потрапляє головний герой, тобто фактично самого себе.

 

«Олегу сподобалася ідея. Я розповів йому, що потрібно знімати сучасне кіно, і що ми маємо чим похизуватись. Його це зацікавило, і він був першою людиною, яка допомогла мені», - каже Михайло Ухман.

Фінансово підтримали проєкт також інші небайдужі українці, зокрема представники діаспори. 

 

Глядач побачив у фільмі й відомих українських акторів Ларису Руснак, Володимира Ніколаєнка, Олексія Паламаренка та Назара Борушка. 

 

"Шлях поколінь" мандрує світом, відкриває очі багатьом на сутність України як могутньої держави, і допомагає ЗСУ в боротьбі з окупантом.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: