Фінансова підтримка АТОвців, виділення житла - проблеми, які вирішуватиме Рада ветеранів при ДніпроОДА

ВАЖЛИВО
14.11.19 - 10:00 256

У Дніпропетровській ОДА вперше зібралася новостворена Рада ветеранів АТО/ООС.

У Дніпропетровській ОДА відбулося перше засідання Ради ветеранів АТО/ООС при облдержадміністрації.

До неї увійшли понад 40 громадських організацій та спілок. Це об’єднання військових, сімей загиблих та зниклих безвісти, капеланів, волонтерів.

 

Очолив Раду криворіжець Юрій Сіньковський, командир «Батальйону Національної захисту «Кривбас».

 

За словами губернатора Олександра Бондаренка, Рада сприятиме оперативному та ефективному вирішенню питань воїнів та їхніх родин.

 

«Ми проводимо навчання з тактичної медицини для добробатів та ЗСУ. Інструктуємо населення про мінну небезпеку в зоні АТО/ООС. А ще організуємо патріотичні уроки в школах, – розповів голова спілки учасників АТО Верхівцевого Роман Басанський. – За минулі роки ми звикли викручуватися за допомогою волонтерів, своїми силами. Маю сподівання, що з появою нової Ради все зміниться».
 

Учасники ради ветеранів розділяться на комітети, кожен з яких відповідатиме за конкретні питання ­– реабілітація, виділення землі, соціальна допомога. Прохання та пропозиції передаватимуть до профільних департаментів ОДА, які допоможуть у вирішенні проблем.

 

«Питань дуже багато. Наприклад, фінансова підтримка бійців, які їдуть на міжнародні змагання «Ігри нескорених». Виділення житла для АТОвців, які стоять у черзі, – розповів заступник голови ГО «Батальйон національного захисту «Кривбас» Андрій Яременко. – Хочемо налагодити діалог. Раніше підхід був такий: ви пишіть – ми подивимося. Покладаю на нову Раду великі надії».

Довідково. Із Дніпропетровщини до зони АТО/ООС відправилися понад 25 тисяч військовослужбовців.

 

 

Фото  пресслужби ДніпроОДА.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: