ФК «Гірник» Кривий Ріг переміг на виїзді «Миколаїв-2». Рахунок 1-2

СПОРТ
13.10.19 - 19:44 182

Сьогодні у Миколаєві на стадіоні «Парк перемоги» відбувся матч в межах 15-го туру чемпіонату України-2019/2020 Другої ліги групи Б. На полі зустрілися місцевий «Миколаїв-2» та криворізький «Гірник». Наші хлопці зробили «камбек» та перемогли на останніх хвилинах гри, - повідомляє пресслужба ФК «Гірник».

Криворіжці зіграли 14-й календарний матч проти команди, яка займає  п’яте місце у групі Б і відставала від «Гірника» на два пункти. Наші хлопці нарешті перервали чорну серію програшів. Останній раз гірники перемагали аж 18-го вересня «Таврію» з Сімферополя. Тож підопічні Генадія Приходька налаштувались рішуче на виграш.

Вже на 3-й хвилині Євген Кателін міг відкривати рахунок, але наш нападник не влучив у порожні ворота. Команди обмінялися декількома моментами і на 24-й хвилині суперники криворіжців вийшли один на один з нашим воротарем, Дмитро Черниш перший удар відбив, але з добиванням не впорався, 1-0. Гол на рахунку Ігоря Семеніна.

Не дивлячись на пропущений м'яч наші хлопці мали ігрову перевагу, яка на 41-й вилилась у взяття воріт. Під час контратаки Сергій Гвоздевич обійшов у штрафній гравця «Миколаєва-2» та віддав точнісінько на Ігоря Ярового, який пробив в протихід кіперу господарів, 1-1.

У другому таймі розпочалися заміни і на 60-й «Гірник» мав дуже хороший момент. Ігор Бука потужно пробив з 10-и метрів. Воротар з Миколаєва на місці.

Криворіжці  намагалися дотиснути суперника і все-таки взяти три очки, створювали момент за моментом. Переможний гол аж на 90+6 забив капітан Андрій Григорик.

Після довгоочікуваної вікторії «Гірник» скоротив відставання від 3-го місця на три пункти.

Наступну гру гірники зіграють вдома 16-го жовтня проти «Кристалу» з Херсону в межах 16-го туру чемпіонату України-2019/2020 Другої ліги групи Б. Цей матч буде дуже важливим, бо херсонці займають перше місце у турнірній таблиці, та будуть фаворитами матчу.

Фото зі сторінки ФК «Гірник» Кривий Ріг.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»