ФК «Гірник Кривий Ріг програв вдома херсонському «Кристалу» з рахунком 1-2

СПОРТ
19.10.19 - 19:16 140

Сьогодні у Кривому Розі відбувся футбольний матч в межах 16-го туру чемпіонату України Другої ліги групи Б. На полі зійшлися «Гірник» та херсонський «Кристал», який очолює таблицю. Рахунок – 1-2, - повідомляє пресслужба криворізького клубу.

З початку гри гірники переважали суперників. На 23-й хвилині був небезпечний момент у Євгена Кателіна, але форвард після подачі з флангу пробив трохи вище рамки.

На 29-й господарі пропустили. Гравці «Кристалу» розіграли стандарт та Михайло Лаптєв пробив у дальній кут воріт, наш кіпер намагався врятувати, але шкіряний залетів у сітку.

Більше небезпечних моментів у першому таймі не було.

У другому відрізку зустрічі на 52-й Сергій Гвоздевич непогано пробивав по воротам, але не влучив.

Наші футболісти почали тиснути на суперника сильніше і це вилилось у гол на 64-й хвилині. Богдан Сокол потужно пробив з 25-и метрів, 1-1.

Надихнувшись взяттям воріт, криворіжці пішли у масовані атаки та створювали гарні моменти. Назрівав гол, але сталося все навпаки. За п’ять хвилин до кінця основного часу «Кристал» провів контратаку, яку завершив Сергій Цой результативним ударом.

До фінального свистка наші хлопці не зуміли відігратися.

Наразі команда з Кривого Рогу займає 4-е місце у таблиці ліги, відстаючи від «Кристала» на 15 очок.

Наступну гру «Гірник» зіграє вдома 27-го жовтня проти «Енергії» з Нової Каховки.