ФК «Гірник» Кривий Ріг розгромив «Гірник U-19» у товариській грі. Рахунок 8-1

20.09.19 - 9:50

19 вересня у Кривому Розі відбувся товариський футбольний матч. На полі зустрілися «Гірник» та юніорська команда. Основний склад криворізької команди переміг, рахунок 8-1, - повідомляє пресслужба клубу.

Вже на 10-й хвилині матчу номінальні господарі засмутили юніорів-гірників. Гол забив Сергій Гвоздевич. Через шість хвилин Гвоздевич оформив дубль. Перед перервою, на 32-й хвилині новачок «Гірника» забив 3-й гол.

Другий тайм розпочався для молодих криворіжців не краще. Вже на 56-й хвилині ще один новенький забив 4-й гол. На 62-й м’яча у сітку відправив 10-й номер і півзахисник Андрій Шмат. Через шість хвилин Сергій Гвоздевич зробив хет-трик. Після цього забивали Сергій Цибульський та новачок, який відзначився у першому відрізку гри.

Гол престижу «Гірник U-19» все-таки забив. На 79-й хвилині шкіряного повз воротаря відправив Владислав Заровний.

Наступну гру ФК «Гірник» проведе 22 вересня на виїзді проти «Авангард-2» з Краматорська в межах Чемпіонату України, Другої ліги, групи Б.