ФК «Гірник» Кривий Ріг вдома впевнено переміг «Таврію» з Сімферополя. Рахунок 3-0

19.09.19 - 9:39

18 вересня у Кривому Розі відбувся матч у межах 10-го туру Чемпіонату України, Другої ліги, групи Б. Зустрічались «Гірник» і «Таврія». Криворіжці здолали опонентів з рахунком 3-0. Про це повідомляє пресслужба ФК «Гірник».

Початок зустрічі був за господарями. Вони створювали небезпечні моменти і мали відкривати рахунок.

До середини тайму гості трохи вирівняли гру. Під кінець першого відрізка гірники знову пішли в масовану атаку й могли двічі заробити пенальті, але суддя не вказав на точку, та й ще в одному з моментів дав жовту картку за симуляцію Ігорю Яровому.

Після перерви криворіжці вийшли з упевненим настроєм на перемогу. На 58-й хвилині потужним ударом простріл замкнув півзахисник Ігор Бука.

«Таврія» пішла в глибоку оборону, але в кінцівці двічі пропустила. На 88-й хвилині з передачі Ігоря Буки забив Олександр Прялкін. А на 90+2 хвилині все той же Бука поставив крапку. Загальний рахунок 3-0.

Наступний матч наші хлопці зіграють 19 вересня проти «Гірника-U-19». Це буде товариська гра.